Logo Regency

Mimořádná kvalita, efektivní spalování, inovativní technologie i extrémně dlouhá doba hoření, to vše v jednom? Ale zajisté. Na scénu přicházejí krbová kamna Regency! I když, "přicházejí" není úplně správný výraz. Přišla totiž už v roce 1978 a od té doby se na scéně drží a nepouštějí. Není k tomu ostatně důvod. Jejich uživatelé je totiž milují. Proč? Stačí si znovu přečíst úvodní větu tohoto textu.

Hlavním lákadlem kanadských krbových kamen Regency je však samozřejmě technologie tzv. dvojího spalování, známého též jako pyrolýza dřeva či zplyňování. Převedeno do praxe, kamna opatřená touto technologií se vyznačují mimořádně efektivním spalováním palivového dřeva, přičemž nespálí pouze dřevo samotné, ale i většinu spalin, které při spalování dřeva vznikají. Ruku v ruce s touto schopností klesá spotřeba paliva, ubývá škodlivých spalin v ovzduší a prodlužuje se doba hoření bez nutnosti dalšího přikládání. Zní to jako sen, ovšem to je běžná realita kanadských krbových kamen značky Regency.

Pokud je tedy vaším hlavním přáním přiložit a pak už si jen dlouho užívat příjemného tepla vašeho domova, značka Regency by mohla být tím pravým právě pro Vás. Jednoduchý design je totiž velmi univerzální a a po technologické stránce není co vytýkat. Vše už je pak otázkou správného výběru z hlediska výkonu. Ale od toho jsou zde školení specialisté, třeba právě na Give.cz, kteří Vám s výběrem rádi pomohou.


Pokračujte zpět na výběr kanadských kamen.