logo Romotop

Více než milión spokojených domácností po celém světě důvěřuje krbovým kamnům a vložkám Romotop, které se pyšní postavením jednoho z evropských lídrů v oboru vytápění. Za každým výrobkem z moderního závodu v Suchdolu nad Odrou stojí úsilí více než 700 zaměstnanců, kteří v továrně o rozloze 30 000 m2 s precizností sobě vlastní a důrazem na detail vytváří krbová topidla nejvyšší kvality.

Krbová kamna a vložky Romotop se vyznačují prvotřídním designem, který je výsledkem spolupráce s renomovanými designéry. Kamna této značky však neuchvátí pouze svým vzhledem, ale též špičkovou kvalitou výroby. Precizní dílenské zpracování pak zaručuje dlouhou spolehlivost a životnost krbových kamen. Obrovským plusem kamen Romotop je pak varianta široké barevné personalizace kamen – většinu modelů v nabídce lze vyvést ve více než 15 barevných odstínech keramiky a kamenných obkladů. Navíc některé modely lze modifikovat i do různých tvarů a konstrukcí. Tato individualizace zajistí, že taková kamna, jako můžete mít vy, jen tak někdo mít nebude.

Výrobní závod Romotop
Nejen designem však umí tento český velkovýrobce ohromit. Stejně tak totiž hraje prim v rámci inovací. Naposledy například systémem „triple pass“ pro zvýšení účinnosti teplovodních výměníků, nebo systém odvodu spalin „double spin“ pro nejčistší a nejefektivnější odvod spalin z topeniště.

Romotop se tak, díky všemu výše uvedenému, řadí mezi největší české výrobce
krbových kamen i krbových vložek
, všech možných designů, výkonů i provedeních.
Ať už tedy uvažujete o příjemných designových kamnech či krbové vložce nebo
potřebujete intenzivně vytápět velké prostory, Romotop je značkou, která si zaslouží
vaší pozornost.