logo Romotop

Více než milión spokojených domácností po celém světě důvěřuje krbovým kamnům a krbovým vložkám Romotop. Tato česká značka se právem pyšní postavením jednoho z evropských lídrů v oboru vytápění. Za každým výrobkem z moderního závodu v Suchdolu nad Odrou stojí úsilí více než 700 zaměstnanců, kteří v továrně o rozloze 30 000 m2 s precizností sobě vlastní a důrazem na detail vytváří krbová topidla nejvyšší kvality.

Krbová kamna a vložky Romotop se vyznačují prvotřídním designem, který je výsledkem spolupráce s renomovanými designéry. Kamna této značky však neuchvátí pouze svým vzhledem, ale též špičkovou kvalitou výroby. Precizní dílenské zpracování pak zaručuje dlouhou spolehlivost a životnost krbových kamen. Obrovským plusem krbových kamen Romotop je pak varianta široké barevné personalizace kamen - většinu modelů v nabídce lze vyvést ve více než 15 barevných odstínech keramiky a kamenných obkladů. Navíc některé modely lze modifikovat i do různých tvarů a konstrukcí. Tato individualizace zajistí, že taková kamna, jako můžete mít vy, jen tak někdo mít nebude.

Výrobní závod RomotopNejen designem však umí tento český velkovýrobce ohromit. Stejně tak totiž hraje prim v rámci inovací. Naposledy například systémem „triple pass“ pro zvýšení účinnosti teplovodních výměníků, nebo systém odvodu spalin „double spin“ pro nejčistší a nejefektivnější odvod spalin z topeniště.

Romotop se tak, díky všemu výše uvedenému, řadí mezi největší české výrobce
krbových kamen i krbových vložek
všech možných designů, výkonů i provedeních.
Ať už tedy uvažujete o příjemných designových kamnech či krbové vložce nebo
potřebujete intenzivně vytápět velké prostory, Romotop je značkou, která si zaslouží
vaší pozornost.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen nebo krbových vložek.