Zrozena v Dánsku, úspěšně zabydlená po celém světě - to jsou jedinečná krbová kamna a krbové vložky z dílny dánské firmy Scan, která dobývají naše domovy. Ať zatoužíte po menším doplňkovém topidle nebo velkých kamnech či přímo luxusním krbu, výrobky Scan předčí vaše očekávání. Jedinečný design, od klasického po super moderní, je nepřehlédnutelný a krbová kamna i krbové vložky Scan jednoznačně ovládnou váš interiér a stanou se elegantní dominantou, která vás navíc ještě příjemně zahřeje na těle i na duši.

Firma Scan byla založena v roce 1978 Henningem Krog Iversenem, který si po druhé ropné krizi uvědomil, že je třeba hledat alternativní zdroje tepla pro domácnosti a přišel na trh s krby a kamny, která již několik desetiletí dobývají svět. Zákazníkům nabízí mnoho produktových sérií, u mnoha modelů si však sami můžete vybírat z bohaté nabídky lišt, bočních desek a podstavců a sestavíte si tak kamna na míru svému životnímu stylu i interiéru.

V současné době patří značka Scan norské společnosti Jotul, která je jedním z předních výrobců kamen a krbů na světě a její výrobky předchází skvělá pověst. Značka Scan se řadí mezi inovátory a neustále pracuje na vylepšování svých produktů - jako první se u výrobků Scan objevily výsuvná dvířka, prosklení v úhlu devadesáti stupňů a také skleněné kličky. Neopominutelnou předností krbových vložek a krbových kamen Scan je také šetrnost k životnímu prostředí, dokladem čehož je označení oficiální skandinávskou eko značkou Severská labuť - Swan. Tímto titulem se mohou pyšnit jen a pouze výrobky, při jejichž výrobě se myslí na životní prostředí a která jsou k němu šetrná a dokáží energii využívat efektivně. Krby a kamna Scan snižují významnou měrou emisní hodnoty a využívají také ekologické materiály. 

Skutečné teplo a kouzelná atmosféra u vás doma – to jsou krbové vložky a krbová kamna Scan, se kterými vás už žádná zima nezaskočí.

Pokračujte zpět na výběr krbových kamen