Logo WinoraPokud jste se rozhodli pořídit si pohodlné a krosové, trekingové nebo městské elektrokolo a spokojíte se pouze s tím nejlepším, velmi pravděpodobně skončíte u německé značky Winora. Není ostatně divu. Zpravidla fantasticky osazená a precizně zpracovaná elektrokola, vybavena výhradně motory značek Bosch nebo Yamaha (tedy naprostých špiček mezi motory), to vše zabaleno do důstojného a reprezentativního kabátku - tomu se odolává horkotěžko.

A je to naprosto logické, že je Winora ve své kategorii špičkou. První elektrokola této značky spatřila světlo světa v roce 1996 a za tu dobu, která od té doby uplynula, se vyprofilovala mezi největší výrobce tohoto typu elektrokol na celém světě. Společně se sesterskou značkou Haibike, zaměřenou na výrobu horských a terénních elektrokol, tak tvoří tandem, který dokáže nabídnout elitní elektrokolo každému, kdo o něj projeví zájem.

Elektrokola Winora nejsou vášnivá a divoká. To by v jejich případě bylo až na škodu. Naopak, jejich účelem je klid, pohodlí a rozjímání. Užít si jízdu, vychutnat si jí na maximální možnou míru a na tuto míru si jí i zpříjemnit. Elektrokola Winora nejsou ostré „závoďáky“, ale luxusní „limuzíny“, se kterými si nejvíc dokážete vychutnat scenérie, které provázejí vaší cestu na elektrokole.

Pokračujte zpět na výběr elektrokola.