Osobní přístup - poradíme s výběrem

Proč se snažit stát se odborníkem na výběr stanu, horského kola nebo třeba motorové pily? Ušetřete svůj cenný čas a nechte si poradit od nás. Zavolejte nám na tel. 606 356 488 a společně zjistíme, na co a jak chcete výrobek používat a najdeme to nejlepší právě pro Vás. Každého z Vás si vážíme a chceme, abyste se u nás cítili dobře. A je jedno, jestli přicházíte na GIVE.cz pouze pro radu nebo se rozhodnete u nás i nakoupit. 

Rádi Vám osobně poradíme a v případě, že se rozhodnete objednat cokoliv prostřednictvím internetu, osobně Vás budeme kontaktovat s informacemi, kdy máte dodávku od nás očekávat.

Nebo využijte naše rubriky nazvané "Jak vybrat ..?" zde (sport a outdoor) nebo zde (hobby a zahrada), kde se dozvíte, jak postupovat při výběru Vámi vybraného výrobku.

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovanými prodejci všech značek, které na GIVE.cz nabízíme. Veškeré zboží, které u nás na naleznete, pochází pouze z oficiální české distribuce a je určeno pro náš český trh. Splňuje tak všechny právní normy a standardy. Samozřejmostí je také plnohodnotný záruční i pozáruční servis.

Doprava po celé ČR zdarma

Uvědomujeme si, že platit dopravné při nákupu přes internet je otrava a proto Vás s náklady na dopravné nechceme zatěžovat. U většiny výrobků tak u nás máte dopravu po celé ČR zdarma. V Praze můžete navíc využít našeho vlastního rozvozu, který je od částky 10 000 Kč také zdarma. Jak si ověříte, že je k výrobku poskytována doprava po celé ČR zdarma, se dozvíte zde.

95% zboží expedujeme do 24 hodin

Vybrali jste si u nás a už se nemůžete dočkat, až Vám zakoupené zboží dorazí? Snažíme se, abychom k Vám dodali objednaný výrobek co nejrychleji. Naprostou většinu zboží tak expedujeme již do 24 hodin od objednání. Každého zákazníka navíc telefonicky kontaktujeme s přesnou informací, kdy může zásilku očekávat.

Vlastní rozvoz po Praze i o víkendu

Bydlíte v Praze nebo blízkém okolí? Využijte našeho vlastního rozvozu. Vámi objednané zboží Vám po vzájemné dohodě doručíme v hodinu, kterou si sami vybereteStačí jen zavolat na tel. 606 356 488 a domluvit se s námi na tom, kdy a kam chcete objednaný výrobek doručit. A nezapomeňte na to, že tuto službu můžete využít i o víkendu. Více informací naleznete zde (sport a outdoor) a zde (hobby a zahrada).

Zprovoznění a instalace výrobků

Plánujete koupi nového horského kola a nechce se Vám číst manuál a řešit, jak kolo seřídit a připravit na jízdu? Vybíráte nová krbová kamna a řešíte, jak kamna doma nainstalujete? Nechte to na nás. Zavolejte nám na tel. číslo 606 356 488 a zeptejte se, zda Vám k výrobku můžeme nabídnout nějakou službu navíc - třeba právě instalaci nebo montáž u Vás doma.

Splátky bez navýšení

Uvažujete o nákupu, ale nechce se Vám platit celou částku najednou? Využijte našich Splátek bez navýšení. Celou částku si můžete chytře rozdělit do 10 měsíčních splátek a ve finále nepřeplatíte ani korunu navíc. Nezatížíte tak Váš rodinný rozpočet a vybraný výrobek můžete mít už za pár dní doma. Více o splátkách bez navýšení naleznete zde.

Platba kartou on-line

Chceme, aby byl pro Vás nákup u nás co nejjednodušší. Právě proto si můžete vybrat z velké nabídky možností, jak za objednávané zboží zaplatit. Samozřejmostí je u nás rychlý on-line bankovní převod pro nejznámější české banky a zároveň možnost zaplatit on-line platební kartou.

Okamžité řešení reklamací

Může se stát, že Vám zakoupené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a chcete ho vrátit, případně ho vyměnit za něco jiného (např. jinou velikost atd.). V takovém případě nevyužíváme zákonem dané lhůty pro vyřešení, ale vše řešíme okamžitě. Nový výrobek Vám tedy zasíláme během několika mála dní, to samé se týká případného vracení peněz na Váš účet. Samozřejmostí je u nás i co nejrychlejší řešení reklamace týkající se případné vady zboží.

Hodnotné dárky k objednávkám

Jsme rádi, když Vám můžeme nabídnout k zakoupenému zboží i něco navíc. To se týká i dárků, které přidáváme k řadě výrobků zdarma. Snažíme se vždy vybrat něco, co opravdu oceníte. Naše dárky jsou kvalitní, hodnotné a tématicky se vztahují k výrobkům, ke kterým je poskytujeme. Věříme, že Vám udělají radost.