Vážení zákazníci, od pondělí 28.12. je naše prodejna na základě rozhodnutí Vlády ČR uzavřena. Více informací po kliknutí ZDE.

Jaké značky jízdních kol u nás naleznete?

Odpověď je jednoduchá: nabízíme produkty jedněch z nejlepších českých i světových výrobců jízdních kol.

Apache

Apache je česká značka, která svá kola montuje v českých výrobních závodech, a to z nejkvalitnějších komponent známých světových značek jako například Shimano, Ritchey a další. Apache vyrábí kola jak pro rekreační tak pro profesionální odvětví cyklistiky a nutno zmínit, že velmi úspěšně. Za všechny zmiňme například jména Jaroslav Kulhavý či Kamil Absbuher, kteří s bicykly Apache dosáhly významných sportovních úspěchů. Jízdní kola Apache jsou velmi často preferována díky vyváženému poměru kvality a rozumné ceny. Tato značka patří v Čechách dokonce na samotnou špičku v prodeji čím dál oblíbenějších elektrokol.

Kellys

Značku Kellys spojuje netradiční symbióza USA a Slovenska. Počátky této značky se datují do dob, kdy slovenští podnikatelé Divincové začali detailně spolupracovat s tchajwanským importérem, od něhož princip jízdních kol Kellys převzali. Následně počala spolupráce s americkou skupinou Cycle Source Group. Kola Kellys nabízejí široké využití jak pro hobby jezdce, tak pro profesionály. Co se závodů týče, značka Kellys se realizuje především v maratonských závodech.

GT

GT je tradiční americká značka s velmi bohatou historií. Jejími zakladateli byly pánové Gary Turner a Richard Long. Za desítky let působení v cyklistickém průmyslu se rozšířila působnost firmy GT na celou Evropu i zámořské Spojené Státy Americké. Veliký důraz je kladen na vývoj nových technologií a inovativní metody. GT disponuje širokou nabídkou jízdních kol, od silniční kol, přes treková až po horská kola. Jedná se o velmi oblíbenou a hojně používanou značkou i ve speciálních cyklistických odvětvích jako je BMX či downhill.

Mongoose

Mongoose je značka americké firmy, která oplývá dlouhodobou tradicí. Prvně spatřila světlo světa již v 70. letech minulého století v Kalifornském Simi Valley. Stála u zrodu BMX kol, na která se v oblasti profesionálního sportu nejvíce zaměřuje. Naopak pro rekreační cyklisty nabízí zejména kvalitní horská kola.

Schwinn

Značka Schwinn patří ve svém oboru za jednu z nejtradičnějších značek. Její bohatá historie sahá až do roku 1895, což zaručuje spoustu let zkušeností a z nich vyplývající kvality produktů. Podílela se na mnoha historických milnících v odvětví cyklistiky. Stála u zrodu tzv. cruiserů, které patří mezi její nejprodávanější produkty. Některé z modelů kol Schwinn se v minulosti staly vzorem pro vznik specializovaných BMX či MTB kol. Velmi populární byla série horských kol Moab. Na počátku tisíciletí došlo ke spojení dvou gigantů na poli výrobců jízdních kol – značek GT a Schwinn. Od té doby pokračují ve velmi úspěšné spolupráci.

Pokračujte zpět na výběr jízdního kola   Pokračovat na výběr jízdního kola