Dřevěný zahradní domek Lanitplast s dvoukřídlými dveřmi s prosklením a sílou prken 28 mm. Číst více...

Lanit Plast
Kategorie: Dřevěné domky
Záruka: 24 měsíců
Značka: Lanit Plast
Tuto variantu již nemáme v nabídce
Tento produkt již není v nabídce
Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na zahradní domky.

Odborník Mirek MenšíkMiroslav Menšík

721 980 080

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Nákup na splátky

Nákup na splátky

se 100% vrácením všech úroků 

Dřevěný zahradní domek LANITPLAST JESSICA 2

Autorizovaný prodejce Lanitplast

je klasický pevný zahradní domek vhodný pro uskladnění zahradního náčiní i jako letní příbytek. Tento model disponuje třemi prosklenými okny, dvoukřídlými dveřmi na pantech a plochou 11,94 m2. Sestavení domku je jednoduché díky roubenému stavebními systému, profilovaná prkna s drážkou a perem se sesazují v rozích křížem do vyfrézovaných zářezů. Dřevo z kvalitního smrkového dřeva je tlakově impregnováno proti plísním a prkna mají sílu 28 mm. V balení je veškeré potřebné kování i střešní lepenka a dřevěná podlaha.

Co byste měli před nákupem vědět: 

- Povrchová úprava domku:
Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho zahradního domku.

- Skladování před montáží:
Domek je vyroben z kvalitního smrkového dřeva a je dodáván povrchově neošetřen. Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost,slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

- Základy domku:
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Základ postavte tak,aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte trámky pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Základ se obyčejně provádí třemi způsoby :

  • pásový základ
  • sypaný betonový základ
  • betonová deska

  Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady: podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží Váš domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.


  - Povolení ke stavbě domku:
  Dřevěný domek s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem domku ověřte na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby domku, protože stavba domku může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

  Materiál - konstrukce: Dřevo
  Velikost (od-do): 7,01 až 12 m2
  Typ konstrukce: Srubová
  Síla stěny: 28 mm
  Délka: 300
  Šířka: 398 cm
  Výška: 248 cm
  Plocha: 11,94 m2
  Hmotnost: 700 kg
  Typ dveří: na pantech
  Dveře: dvoukřídlé na pantech
  Světlost dveří: 142 x 183 cm
  Typ okna: 3x sklo
  Naimpregnovaný základový rám: ANO
  Typ střešní krytiny: střešní lepenka
  Typ kategorie: Zahradní domky

  Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na zahradní domky.

  Odborník Mirek MenšíkMiroslav Menšík

  721 980 080

  (Po–Pá: 9.00–18.00)

  Vlastní prodejna

  Vlastní prodejna

  1 200 m2 v Praze 9

  Tým odborníků

  Tým odborníků

  připraven vám vždy poradit

  Doprava po ČR zdarma

  Doprava po ČR zdarma

  na 90 % produktů

  Nákup na splátky

  Nákup na splátky

  se 100% vrácením všech úroků