Peletový zahradní gril TRAEGER s jednoduchou obsluhou. Číst více...

Traeger
Kategorie: Grily na pelety
Záruka: 24 měsíců
Značka: Traeger

24 990 Kč 20 651,74 Kč bez DPH

ks
Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc

SHOWROOM na zahradní grily - přijďte si vybrat gril do našeho showroomu v Praze 9 (ulice Poděbradská 54). Autorizovaný prodejce TREAGER
Pro více informací volejte 727 869 355 nebo 606 356 488, případně klikněte 
ZDE.

Peletový zahradní gril TRAEGER BRONSON 20 GRIL - BLACK

S novým vylepšeným grilem TRAEGER BRONSON 20 GRIL – BLACK si naplno vychutnáte grilování kdekoliv, kam vás vítr zanese. Od terasy na vaší zahradě, dvorek na chatě až po vaše oblíbené místo na rybaření, všude vám poskytne 100% radost z přípravy jídla na čerstvém vzduchu. Robustní podvozek zajišťuje stabilitu a odolná kolečka snadno překonají i štěrk a kameny. Digitální LED displej u grilu TRAEGER BRONSON 20 GRIL – BLACK ukazuje vnitřní teplotu grilu, kterou můžete přesně nastavit a máte tak neustále plnou kontrolu nad grilováním. 1935 cm čtverečních grilovací plochy Vám zajistí dostatečný prostor až pro 12 burgerů, 4 celá kuřata, 18 velkých klobás, nebo 3 celé žebříky žeber. Kapacita zásobníku je na 4,5 kg peletek z tvrdého dřeva a systém Digital Elite Controller zařídí přesné nastavení teploty, kterou po svém grilu budete požadovat. Díky jednoduché obsluze grilů Treager se při grilování, uzení, zapékání, dušení, pečení, nebo BBQ můžete soustředit na to, co je pro Vás opravdu důležité: Vaše rodina, přátelé a skvělé jídlo, kterým je chcete potěšit.

Jak fungují peletové grily TREAGER:

Zásobník na pelety uchovává 100% dřevěné pelety z tvrdého dřeva. Díky ovládacímu panelu si můžete nastavit přesnou teplotu, jako u vaší trouby. Šnek přivede dřevěné pelety ze zásobníku do topeniště, kde ho podpálí podpalovač Hot Rod a čím nastavíte vyšší teplotu, tím se bude rychleji točit a dodávat potřebné množství pro vytvoření správné teploty. Větrák, který rozfoukává oheň vytvoří rovnoměrné proudění teplého vzduchu okolo Vašeho pokrmu. Samozřejmostí je odkapávací tác, který zajistí odkapávající šťávy před plameny a zabraňuje hoření. Nic již tedy nebrání tomu, aby jste si vychutnali skvěle připravené pokrmy.

šnek

šnek s peletami

jak to fungujeCHUŤ

Je to fakt-připravené na opravdovém dřevě chutná jídlo lépe. Přírodní dřevěné pelety dávají jídlům připraveným na Traegeru jedinečnou chuť. Majitelé grilu Traeger i ostatní nadšenci barbecue a grilování se shodují, že chuť jídla připraveného na ohni z tvrdého dřeva je to, co mají na grilování nejraději. A že právě oheň z tvrdého dřeva je to, co dělá rozdíl v chuti oproti grilům na dřevěné uhlí či plynovým grilům. Opravdové dřevo-opravdová chuť, pokaždé.

VŠESTRANNOST

Grilování, uzení, zapékání, dušení, pečení a samozřejmě královská disciplína BBQ - barbecue. Můžete to rozjet rychle a zprudka, nebo pomalu a při nižších teplotách (low & slow) ale i na další způsoby, je jen na vás, kterou cestou se vydáte a kterou techniku vaření zvolíte ze 6 v 1 grilu Traeger! A budete excelovat pokaždé, ať už budete grilovat, udit, zapékat, dusit, péct nebo si užívat BBQ. Pomalu pečená žebra nebo křupavá pizza, šťavnatá krkovice s příchutí tymiánu a kouře z tvrdého dřeva nebo klidně domácí jablečný štrůdl. Na Traegeru uvaříte cokoliv vás napadne.

LEHKOST

Příprava jídla na ohni je s traegerem hračka. Díky jednoduché obsluze grilu Traeger se můžete opravdu soustředit na to, co je pro vás důležité: vaše rodina, vaši přátelé a jídlo, kterým je chcete potěšit. Ale hlavně váš čas. Správné fungování Traegeru zajišťuje digitálně řízený konvekční systém, který přesto zůstává věrný základní myšlence: příprava jídla na ohni, kterou ale maximálně zjednodušuje. Stačí nastavit požadovanou teplotu, stejně jako na vaší domácí troubě. A potom už záleží jen na vás, jeslti se budete věnovat preciznímu ladění receptu, půjdete štípat dříví nebo se podíváte na napínavý zápas play-off. Traeger vás podrží.

SPOLEHLIVOST

Perfektní výsledek na každý pokus. Konzistentní teplota vám zaručí konzistentní výsledky. To znamená, že se můžete opravdu věnovat správnému postupu u jakéhokoliv receptu. Bez zbytečného rozptylování s udržováním ohně. O to se postará Traeger: udrží nastavenou teplotu. Tím se zbavíte největší proměnné na cestě k vynikajícímu jídlu připraveném na ohni. Staňte se mistry grilovaného kuřete vcelku, ovládněte zahradní šampionát v kategoriích “zauzený grilovaný losos” i “šťavťnatý steak”. A s klidem si troufněte i na trhané vepřové či telecí hrudí. Můžete se spolehnout, že výsledky budou skvělé. Znovu a znovu.

Typ kategorie: Grily na pelety

Potřebujete poradit? Obraťte se na našeho specialistu na grily.

Odborník Tomáš SádeckýTomáš Sádecký

727 869 355

(Po–Pá: 9.00–18.00)

Příslušenství (11)
Vlastní prodejna

Vlastní prodejna

1 200 m2 v Praze 9

Tým odborníků

Tým odborníků

připraven vám vždy poradit

Doprava po ČR zdarma

Doprava po ČR zdarma

na 90 % produktů

Splátky bez navýšení

Splátky bez navýšení

nepřeplatíte ani korunu navíc